Penzion U dvou sluncí - Česká republika ubytování

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Turistické regiony > prezjc
Kontakty:
Penzion U dvou sluncí
Jirkalov 57 , 384 73 Stachy , Tel.: +420 602 220 271
Popis:
Nový penzion na Šumavě v obci Stachy-Jirkalov v krásném prostředí centrální Šumavy na rozhraní CHKO Šumava  v blízkosti lyžařského areálu Zadov – Churáňov.
Malebná šumavská krajina zde nabízí široké možnosti  k letní i zimní rekreaci a ke sportovnímu vyžití (sjezdové i běžecké lyžování, cykloturistiku, turistiku, houbaření).
Služby mohou využít zájemci v každém věku, sportovci, rodiče s dětmi i příslušníci starší generace. Penzion nabízí příjemné domácí prostředí.
Nabízíme tři apartmány nadstandardní velikostí i vybavením za nízké ceny. Apartmány jsou 4 -6 lůžkové.
Každý apartmán má předsíňku, velkou obytnou místnost s plně vybavenou kuchyňkou /lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, sklokeramická dvouplotýnka,
varná konvice/, s jídelním koutem a sedací soupravou a dále dvě ložnice a sociální zařízení. Apartmány vybaveny satelitní televizí a wi-fi připojením na internet.
V ceně je zahrnuto poskytování ložního prádla, ručníků, utěrky, tekutého mýdla a toaletního papíru.
K dispozici je zdarma herna se stolním tenisem a videoherním systémem wii-fit.
Apartmán č. 1
chodba s vestav. skříní, soc. zařízení, obytná místnost s kuchyňkou 3 x 7 m, v podkroví 2 ložnice – dvoulůžková 3,3 x 3,5 m a čtyřlůžková 5 x 4,5 m + toaleta u ložnic
Apartmán č. 2
chodba s vestav. skříní, soc. zařízení, velká obytná místnost s kuchyňkou 5,5 x 5 m, v podkroví 2 dvoulůžkové ložnice, z nichž první ložnice je průchozí.
Apartmán č. 3
chodba s vestav. skříní, soc. zařízení, obytná místnost s kuchyňkou 4,7 x 4,9 m, v podkroví 1 dvoulůžková ložnice, která je průchozí a 1 třílůžková ložnice.
Zdarma hostům nově vybudovaná místnost s posezením a krbem, kde je možno rožnit maso a otevřenou terasu, kde se můžete slunit a kochat přírodou.
Restaurace cca 200 m od objektu.
TĚLOCVIČNA-HERNA je k dispozici ZDARMA a hosté ji mohou využívat kdykoli chtějí.
Kromě stolního tenisu a eliptického trenažeru je zde ViiFit - videoherní systém prostřednictvím kterého si můžete zahrát tenis, golf, baseball, box či bowling.
DĚTSKÝ KOUTEK - zde si mohou děti vypůjčit plyšové hračky, knížky, společenské hry, kuželky, petang a další, což uvítají nejen děti, ale i jejich rodiče, hlavně v případě nepříznivého počasí.
SAUNA - po dni prožitém na lyžích či na kole jistě přijde vhod relaxace v nově vybudované sauně.
PŮJČOVNA SPORTOVNÍCH POTŘEB - zde si můžete vypůjčit vybavení pro letní i zimní sporty (kola, lyže atd.).
LETNÍ POSEZENÍ U OHNIŠTĚ - v létě je možné posedět na sluníčku na terase nebo u ohniště v přilehlém sádku. Ohniště je vybaveno kamenem na rožnění masa.
POSEZENÍ V KRYTÉ UZAVŘENÉ PERGOLE NEBO NA TERASE - možnost rožnění masa v krbu, kuchyňka s teplou i studenou vodou.
PRODÁVÁME - většinou /nemusí to být vždy/ bývá možnost zakoupit maso na steaky z vlastní produkce biofarmy. Někdy je možnost i koupit domácí salám.
DĚTSKÉ HŘIŠTĚ - Stachy jsou raritou tím, že na náměstí v parku rostou hřiby (které se ovšem nesmí sbírat), v parku je také vybudované moc pěkné dětské hřiště.
BIOFARMA - Jsme biofarma se zaměřením na chov masného skotu. Můžete se u nás seznámit se životem na vesnici a s prací s dobytkem.
Dobytek je celoročně chován na pastvinách. Milovníci zvířat zde mohou pozorovat volně se pasoucí zvířata, případně se účastnit krmení stáda.
Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.
Fotogalerie:
Mapa, kde nás naleznete:
 
TOPlist
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky