Penzion Mahler - Česká republika ubytování

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Turistické regiony > prezvys
Kontakty:
Penzion Mahler
Kaliště u Humpolce 9 , Tel.: +420 777 868 239
Popis:
Penzion Mahler je zrekonstruovaný rodný dům světoznámého skladatele a dirigenta Gustava Mahlera.
Gustav Mahler se zde narodil roku 1860, ale ještě téhož roku odešel se svojí rodinou do Jihlavy. Dům pak sloužil jako zájezdní hostinec.
Myšlenka zrekonstruovat rodný dům Gustava Mahlera se zrodila v červenci 1995 při náhodné návštěvě obce paní Janou Černou a panem Jiřím Štilcem.
Podařilo se rozšířít cíle a předmět činnosti Nadace Musica noster amor která se stala garantem a motorem celé rekonstrukce.
Penzion Mahler nabízí ubytovací kapacitu v šesti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky /jeden pokoj je s bezbariérovým přístupem a zařízením/.
Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením.
Penzion je ideálním a klidným místem pro nejrůznější setkání, semináře, intenzívní jazykové kursy, podniková školení nebo významné oslavy.
Vedle příjemného ubytování rodinného typu nabízí i akusticky dokonalý a prostorný sál s koncertním křídlem pro přednášky nebo nejrůznější prezentace
a také útulný, stylově zařízený hostinec s renovovaným historickým zařízením evokující atmosféru šedesátých let devatenáctého století.
V případě hromadných objednávek /podniky, spol. akce, semináře, školení ap./ lze uplatnit po dohodě slevy, rovněž i v případě dlouhodobého ubytování.
V penzionu lze na přání připravit speciální koncerty z oblasti opery, muzikálu a klasické komorní hudby na nejvyšší úrovni.
Po předchozí domluvě připravíme snídaně, obědy i večeře podle Vašeho přání.
Hostům je k dispozici také internetová studovna, soukromé parkoviště a uzavřený dvorek.
Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.

Fotogalerie:
Mapa, kde nás naleznete:
 
TOPlist
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky