Rekreační středisko Chata Lopeník - Česká republika ubytování

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Turistické regiony > prezzlin
Kontakty:
Rekreační středisko Chata Lopeník
Lopeník 193, 687 67 Březová , Tel.: +420 731 888 514 , +420 777 646 902
Popis:
CHATA LOPENÍK - REKREACE PLNÁ BAREV V BÍLÝCH KARPATECH
Nabídka ubytování:
Rekreační středisko Chata Lopeník poskytuje ubytování v pokojích hotelového typu a pro větší rodiny nebo skupinky rekreantů také pronájem dvou chatek.
Celková kapacita střediska je 61 lůžek na 18 pokojích a dvou chatkách. K dispozici 11 dvoulůžkových, 2 trojlůžkové a 5 čtyřlůžkových pokojů.
Přilehlé chatky čítají šest a sedm lůžek.
Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení s umyvadlem, sprchovým koutem a wc a je vybaven malou ledničkou.
Pro připojení k internetu je pro ubytované zdarma bezdrátová Wi-Fi síť. Vybrat si můžete pokoj s manželským lůžkem nebo s lůžky rozmístěnými samostatně.
Pokoje jsou prostorné, pokud cestujete s malými dětmi není tudíž problém s umístěním cestovní postýlky.
Silné kamenné zdi chrání vnitřní prostor před přehříváním v letních měsících, v zimě je celá chata temperována na příjemnou teplotu.
Chatky náležející k chatě disponují dvěma ložnicemi, kuchyňkou s možností vaření, ledničkou, televizí, krbem, vlastním sociálním zařízením.
Vytápění je elektrické, eventuálně lze přitápět krbem. Chatky leží v těsném sousedství hlavní budovy, takže z jídelny, baru nebo sauny je to do postele jen pár kroků.
Rekreační možnosti:
K rekreačnímu středisku náleží oplocené víceúčelové hřiště s umělým povrchem, kde si můžete zahrát tenis, volejbal nebo nohejbal.
Tenisové rakety nebo míče vám zapůjčíme.
V horkých letních dnech je vám k dispozici venkovní bazén zdarma. Prostory kolem bazénu přímo vybízejí k opalování v pohodlných lehátkách k zapůjčení zdarma.
A pokud nechcete u bazénu jen lenošit, zahrajte si petanque. Dráha pro něj je kousek od bazénu, zasazená uprostřed kaskádové zahrádky.
V zimě si lyžaři a snowboardisté přijdou na své v lyžařském centru na Mikulčině Vrchu na svahu Lopata, případně na dalším svahu Myšáčka.
Pro běžkaře jsou připraveny a dobře udržovány desítky kilometrů běžeckých stop.
Za nepříznivého počasí vás na chatě zabaví šipky, stolní fotbálek, kulečník nebo ping-pong. Zapotit se můžete také v posilovně a unavené svaly potom uvolnit v sauně.
Je zde také možnost využití víceúčelové haly pro sport v nedaleké obci Březová.
Gastronomie a bar:
Vaříme pokrmy typické pro regionální moravskou kuchyni a osvědčené recepty klasické české kuchyně.
Jsme však také připraveni vyhovět vašim požadavkům při přípravě hostiny při akcích pořadaných na naší chatě – svatby, rodinné oslavy, firemní večírky atd.
Podle přání připravíme bohatou tabuli o několika chodech, teplé nebo studené samoobslužné občerstvení pro bankety nebo venkovní párty se specialitami z grilu. Milovníky vína uspokojí bohatá nabídka kvalitních moravských vín v naší vinotéce, bar je perfektně zásobován lahvemi ostřejšího pití i škálou nealko nápojů.
A pro uhašení žízně vám natočíme sklenici zlatavého pivečka.
Pro rekreanty každodenně připravujeme nabídku chutného denního menu.
Odpočiňte si na baru u točeného pivečka, oblíbeného drinku nebo šálku voňavé kávy. Na dovolené si to přece můžete dovolit.
Otevřeno máme denně, otvírací doba se podle potřeby přizpůsobí náladě společnosti.
Anebo s přáteli zavítejte do našeho vinného sklípku. Ochutnat můžete vína z vybraných moravských vinařství.
Bílá i červená, nejlepší ročníková vína, výběr z hroznů, pozdní sběr, ledová i slámová, nabídka je opravdu široká.
Svatba a svatební obřad pod širým nebem:
Řekněte si své “ano“ pod širým nebem uprostřed krásně rozkvetlé zahrady v krásné přírodě a udělejte z nejdůležitějšího dne života nezapomenutelný romantický zážitek. V případě nepříznivého počasí zajistíme svatební obřad v interiéru naší chaty.
Pro svatební hostinu jsou určeny dva prostorné sály s kapacitou až 110 svatebčanů. Při spojení svatební hostiny s ubytováním neúčtujeme pronájem svatebních prostor. Dáváte přednost bohaté svatební tabuli a menu o několika chodech, nebo občerstvení formou rautu či grilování? Se vším vám poradíme a na všem se dohodneme.
Žádný model svatby vám nevnucujeme. Navrhněte si vše sami podle svých představ. Je to váš den, tak ať se odehrává, jak jste si jej vysnili.
Firemní prezentace a školení:
Připravena je školící místnost s 50 místy vybavená data-projektorem, promítacím plátnem, flipchartem, ozvučením a připojením k internetu zdarma přes WiFi síť. Zajistíme catering v průběhu i po skončení školení či prezentace a ubytujeme vás na našich pokojích.
Ceny za jednotlivé služby jsou účtovány smluvně, speciálně při spojení akce s večírkem a ubytováním nejméně 15 účastníků neúčtujeme pronájem školicích prostor.
Sportovně-relaxační vybavení střediska oceníte při firemních teambuildingových akcích při nejrůznějších sportovních a herních aktivitách.
Kompletní ceník naleznete zde: http://lopenik.cz/ubytovani/cenik-ubytovani/
Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.
Fotogalerie:
Mapa, kde nás naleznete:
 
TOPlist
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky