Jonas Park Ostružná - Česká republika ubytování

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Turistické regiony > prezolom
Kontakty:
Jonas Park Ostružná
Ostružná 82 , Tel.: +420 602 724 077 , +420 602 532 737
Popis:
Jonas Park Ostružná je centrem zábavy pro celou rodinu v Jeseníkách.
Ubytování v chatách, penzionu i apartmánech za zaváděcí ceny, moderní ski-areál a nádherná příroda v srdci Jeseníků.
Rekreační horské ubytování v různých cenových relacích v srdci Jeseníků 1 km západně od Ramzovského sedla v horské obci Ostružná.
Jonas Park Ostružná – les, louky, lyžařský areál, horské chaty - Jonáška, U velryby, horské apartmány Vila Jana,  nové stylové apartmány Zámeček,
penzion Jeřabina a nová restaurace s vyhlídkovou terasou, kde nabízíme poctivou domácí kuchyni. Můžete si vybrat snídani, polopenzi, nebo plnou penzi.
Ubytování v Jeseníkách pro rodiny s dětmi, oslavy, víkendové pobyty. Zdejší atraktivní okolí patří mezi oblíbené turistické cíle.
Kromě přírodních krás a historických památek jsou zde i výborné podmínky pro horskou turistiku, horská kola, cyklistiku, houbaření, sběr borůvek, geocaching.
V okolí je možné navštívit například: termální koupaliště v Losinách, wellness, bazén Ramzová, Jeseník, zatopené lomy, Rychlebské stezky, tenisové kurty, bowling, horské minikáry, letní bobovou dráhu, adrenalin park, lanové centrum, muzea, nebo můžete jezdit na koních, golf - Jeseník.
Poznejte nedotčené Rychlebské hory pěšky, nebo na kole.. Vhodné pro všechny věkové kategorie, a hlavně pro rodiny s dětmi.
Přijdou si zde na své turisté, cykloturisté, senioři. Chaty jsou vhodné pro školy v přírodě a školní výlety.
Zajistíme: Rožnění jehňat, grilování, občerstvení, oslavy, svatby, školení, soustředění, lety vrtulníkem, odvoz od vlaku.
Vyberte si z několika možností horského ubytování v Jeseníkách:
Chata Jonáška Jeseníky - Ostružná
Chata Jonáška má 7 pokojů a 24 lůžek včetně přistýlek.
V chatě je vybavená kuchyně (varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, 3 lednice, hrnce, nádobí), jídelna s krbem,
herna i s hračkami pro děti, TV/SAT, WI-FI připojení, na každém ze tří podlaží je koupelna a WC.
Chata U Velryby
Chata má 7 pokojů a 26 lůžek.
V chatě je vybavená kuchyně (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, 2 lednice, hrnce, nádobí), jídelna s krbem,
společenská místnost i s hračkami pro děti, TV/SAT, WI-FI připojení, na každém ze tří podlaží je příslušenství, lyžárna - kolárna, botárna.
Vila Jana
Penzion Vila Jana má 11 pokojů a 42 lůžek.
Všechny pokoje jsou s příslušenstvím a apartmány navíc s kuchyňkami (varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice,  lednice s výparníkem, hrnce, nádobí), včetně dvou bezbariérových. V penzionu je vybavená kuchyně (varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, 2 lednice, hrnce, nádobí),
jídelna s krbovými kamny, herna pro děti, TV/ SAT, WI-FI připojení. V některých pokojích povolen pobyt s domácím zvířetem.
Apartmány Zámeček
Nově zrekonstruovaná secesní vila z roku 1928 stojí ve ski areálu na okraji obce u potoka.
Vhodné pro náročné hosty - velké apartmány s krásným výhledem. Romantické víkendy. Příjemné posezení v zahradě s ohništěm a grilem, nebo na terase.
Pro děti je travnaté hřiště na míčové hry, velká trampolína, kolotoč, houpačky, skluzavka, pískoviště. V přízemí bude wellness. Parkování u objektu.
Možnost stravování v restauraci - snídaně, večeře, polopenze. Je zde 5 apartmánů a 25 lůžek. Všechny apartmány mají  příslušenství,  kuchyňku, TV/SAT, WI-FI.
Penzion Jeřabina
Nový penzion s restaurací stojí uprostřed ski areálu na okraji obce. Čeká Vás příjemné posezení na velké terase s výhledem na sjezdovky a na Šerák.
Pro děti travnaté hřiště na míčové hry, velká trampolína, kolotoč, houpačky, skluzavka, průlezky, pískoviště. Parkování u objektu. V přízemí je restaurace s terasou.
Povolen pobyt s domácím zvířetem. Penzion má 6 pokojů a 24 lůžek včetně přistýlky. Pokoje jsou mezonetové s příslušenstvím. Stravování v restauraci.
Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.
Fotogalerie:
Mapa, kde nás naleznete:
 
TOPlist
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky