Hájovna u Hrbků - Česká kanada - Česká republika ubytování

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Turistické regiony > prezjc
Kontakty:
Hájovna u Hrbků - Česká kanada
Zvůle 11, 378 53 Kunžak , Tel.: +420 728 152 346 , +420 776 114 589
Popis:
Rekonstruovaná hájovna na Zvůli, ve které se nachází čtyři nové a stylové (samostatné) apartmány v krásné oblasti Česká Kanada přímo u rybníka Zvůle.
Je to místo obklopené lesy s nádherným rekreačním rybníkem Zvůle, jenž se může po celý rok pyšnit krásnou čistou vodou, přímo vybízející ke koupání či rybolovu.
Zvůle je ideálním místem na odpočinek pro ty, kteří vyhledávají klid a krásy přírody, na své si zde přijdou turisté, cyklisté, houbaři a také rodiny s dětmi.
Apartmány mají vlastní vchody. Dolní apartmán je vybaven venkovní prosklenou celodřevěnou verandou orientovanou na JZ s výhledem na rybník Zvůle.
Chalupa je částečně oplocená, má vlastní parkovací místa přímo u objektu. K objektu patří stodola, kde je možné uzamknout kola, kočárky atd.
Na zahradě je umístěné pískoviště, přenosná ohniště a zahradní nábytek.
Ze všech apartmánů máte krásný výhled přes louku na rybník Zvůle a nádherné smíšené lesy.
Ubytování na chalupě:
Chalupa k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 20 osob ve 4 apartmánech.
Ložnice a pokoje:
K dispozici pro Vás máme 4 samostatné apartmány. Každý apartmán má svou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, fénem a ručníky.
WC je v každém apartmánu také samostatné. Samozřejmé jsou dětská prkénka, nočníky, stoličky a postýlky. V obývacím pokoji je gauč, televize, WIFI.
Obývací pokoj je propojen s kuchyňskou linkou a jídelním koutem.
V ložnicích jsme pro vás připravili masivní dřevěné postele s kvalitní matrací a protialergeními přikrývkami.
Sociální zařízení:
Každý apartmám je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, fénem, ručníky a samozřejmě teplou vodou z bojleru. WC je samostatné.
Pro Vaše ratolesti máme k dispozici dětské prkénko, stoličku, nočník.
Vytápění:
Vytápění je zajištěno formou přímotopů a ve spodních apartmánech č. 1 a 2 je možnost zatopení v krbových kamnech.
Parkování: je na vlastním pozemku přímo u chalupy zdarma po celý rok nebo v campu za poplatek 30,- Kč na den.
Stravování:
Stravování je individuální. V blízkém okolí se nachází 2 restaurace, pizzerie a restaurace Sistemo s rybími specialitami.
Dále Vám nabízíme možnost stravování formou polopenze nebo večeří v nedaleké Chatové osadě.
Vybavení chalupy:
Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dvouplotýnkovým vestavěným eletrickým sporákem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazáčkem, stolem a židlemi. V obývacím pokoji je k dispozici rozkládací gauč, stolek, televize, WIFI. Na zahradě je možné opékání, lze využít relaxační lehátka, zahradní nábytek, pískoviště atd.
Výlety, atrakce, zábava:
Milovníci turistiky si jistě přijdou na své. Velké množství tras pro pěší, ale zejména pro cyklisty i běžkaře, jistě potěší každou sportovní dušičku.
Také houbaři si zde přijdou na své, Zvůle a okolí je známé houbařské království.
V campu je provozována půjčovna lodí, šlapadel, velká trampolína, mini golf, pinkponk. V nedalé obci Kunžak - Lomy je zastávka úzkokolejné dráhy.
Zhruba 8km je vzdálena zřícenina hradu Landštejn. Ideální využití cyklotras směr Slavonice, Staré město pod Landštejnem, Český Rudolec.
V Dačicích je možné navštívit zámek, vyhlídkovou věž, Aquapark. Pár kilometrů dále leží města Telč a Slavonice - zapsaná na seznamu Unesco.
Krásná trasa vede na novou rozhlednu ve Valtínově.
Po pár kilometrech narazíte na bizoní stádo v Rožnově, kde se můžete i občerstvit či se projet na voze přímo mezi bizony.
Možnosti koupání:
rybník Zvůle, rybník Komorník, Horní Žišpašský rybník, rybník Hejtman, rybník Chytrov, Rudolecký rybník, Dolní Žišpašský rybník, Velký Klikovský rybník,
rybník Osika, Ratmírovský rybník, Kačležský rybník, rybník Důlek, Mnišský rybník, koupaliště Dačice, rybník Blanko.
Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.
Fotogalerie:
Mapa, kde nás naleznete:
 
TOPlist
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky