Dvojdům Ostrov u Macochy - Česká republika ubytování

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Turistické regiony > prezjihomor
Kontakty:
Dvojdům Ostrov u Macochy
679 14 Ostrov u Macochy 432 , Tel.: +420 778 526 331
Popis:
Atraktivní novostavba dvojdomu s francouzským oknem a východem na terasu se nachází v překrásném prostředí Národní přírodní rezervace Moravského krasu.
Rodinný dvojdům je přízemní s obytným podkrovím, jehož součástí je balkón. Každé patro je opatřeno sociálním zařízením a kompletně vybavenou kuchyní.
Celý dům je vkusně zařízen, je vytápěn podlahovým vytápěním.
Možnost pronajmutí, jak celého dvojdomu (16 osob), tak jedné poloviny dvojdomu (8 osob), či jednotlivých pokojů. Každá polovina dvojdomu má svůj vlastní vstup.
Ubytování v klidném prostředí, v přímé blízkosti lesa (50 m). Bohaté možnosti odpočinkových výletů, sportovních aktivit, či aktivně stráveného času.
Příroda je zde protkána hustou sítí turistických tras a cyklostezek. Vzdálenost od centra Brna 40 km.
Novostavba dvojdomu se nachází v území obce Ostrova u Macochy, okres Blansko na ulici Sadova 432 a 433 v chráněnné krajinné oblasti - okolí Moravského krasu.
Vybavení rodinného domu:
Dvojdům je vkusně vybaven masivním nábytkem. Kuchyně jsou zcela vybaveny a to myčkou na nádobí, indukční deskou, vestavnou troubou, digestoří,
mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, varnou konvicí a nádobím k vaření a stolování. Samozřejmostí v domě je TV, setobox, pračka, zahradní nábytek.
Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem, vanou a WC s bidetovou sprškou. V celém domě je instalováno podlahové vytápění. Wi-fi internetové připojení zdarma. Pro soukromí a bezpečí hostů je dvojdům vybaven venkovními roletami a videotelefonem.
Sociální zařízení:
Každé patro má svou vlastní koupelnu a WC, vybavenou sprchovým koutem a vanou.
Vytápění:
Podlahové topení.
Doprava, Parkování:
K objektu je možno dojet vlastní dopravou, či vlakem do Boskovic a následně autobusovou dopravou (autobusová zastávka 500 m od objektu).
Stravování:
V objektu plně a nadstandartně vybavená kuchyň s vestavěnou troubou, indukční deskou, myčkou, digestoří, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.
Nejbližší restaurace a obchod jsou od objektu vzdáleny cca 10 min chůze.
Výlety, atrakce, aktivity v okolí:
Objekt se nachází v oblasti Moravského krasu, světoznámého jako jeden z největších komplexů vápencových jeskyní, propastí a krasových útvarů ve střední Evropě.
Nabízí nejen široké spektrum turistických tras a cyklostezek, ale také výletů za odpočinkovou či aktivní zábavou pro děti.
Ceník pobytu naleznete na odkazu www.taw.cz/index.php/cs/ubytovani/cenik
Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.
Fotogalerie:
Mapa, kde nás naleznete:
 
TOPlist
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky