Horská chata Ostrá - Česká republika ubytování

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Turistické regiony > prezmrsl
Kontakty:
Horská chata Ostrá
739 14 Ostravice 1105 , Tel.: +420 602 743 277
Popis:
Horská chata Ostrá se nachází v regionu obce Ostravice na rozmezí "civilizace" a "divoké přírody" v krásném a klidném prostředí přímo pod úpatím hory Ostrá.
Vzdáleni ruchu měst naleznete zde klid a pohodu při toulkách krásnou přírodou a krajinou, protkanou mnoha turistickými trasami.
Můžete navštívit vrchol Lysé hory (1323 m n. m., 2 hod. chůze), hory Ostrá (783 m. n. m., 30 min.) a samozřejmě všechny další.
Lyžaři a běžkaři mají po ruce ski areály na Bílé a Ostravici, milovníci kol určitě využijí značené cyklotrasy pro cykloturistiku, děti a vodomilové můžou využít
krytý nerezový bazén, vířivku, parní kabinu, finskou saunu, solárium, bowling, tělocvičnu se dvěma kurty na badminton, horolezeckou stěnu, trenažér sportů,
krytý tobogán, perličkové koupele a masáže s odpočívárnou v relaxcentru 800 m vzdáleného Hotelu Sepetná, případně welnesscentra ve vedlejším penzionu.
Příznivcům tenisu je k dispozici tenisový kurt s antukovým povrchem, milovníci golfu mohou tuto hru provozovat ve 3 km vzdáleném Golf resortu Ostravice.
Velice příjemné je také lenošení na hřejivých paprscích sluníčka na terase, Horské chaty Ostrá s orosenou sklenkou lahodného moku.
K tomu všemu domácí kuchyně a samozřejmě dobře zásobený bar.
Příjemné ceny dělají chatu atraktivní nejen pro rodinné rekreace, oslavy, svatby nebo školení, soustředění klubů, ale i pro dlouhodobé pobyty pro školy v přírodě.
Ubytování je možné v těchto pokojích:
1 x dvoupokojový apartmán se 4 lůžky, samostatným sociálním zařízením, lednicí a TV
8 x pokoj se 3 lůžky, šatní skříní a umyvadlem
1 x pokoj se 4 lůžky, šatní skříní a umyvadlem
Společné sociální zařízení se nachází na jednotlivých patrech na chodbě.
Hosté mají k dispozici stylovou jídelnu s výtečnou domácí kuchyní a barem, společenskou místnost s biliárem, stolním fotbalem, TV a DVD přehrávačem.
Ke sportovnímu vyžití je k dispozici tenisový kurt, venkovní bazén, kuželky a pro děti dětské hřiště.
Milovníci pejsků můžou přijít se svým čtyřnohým miláčkem a můžou si být jisti, že o něj bude dobře postaráno.
Samozřejmostí je pokrytí celé chaty WI-FI signálem zdarma.
K venkovnímu posezení slouží jednak dřevěná terasa nad tenisovým kurtem, u které lze nádherně grilovat, jednak posezení přímo na terase před restaurací.
Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.
Fotogalerie:
Mapa, kde nás naleznete:
 
TOPlist
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky